אתר חדש למציאת שירותי הובלות בחיפה

moving
שתף את החברים

אתר חדש למציאת שירותי הובלות בחיפה

עידן האינטרנט והעובדה כי ביקורות גולשים מהוות אינדיקציה כמעט מוחלטת עבור רבים לאיכות שירותיה של חברה זו או אחרת, או לצורך השוואת מחירים, דילגו עד כה על תחום אחד – תחום ההובלות. בשוק כמעט פרוץ, מובילים דרשו מחיר נפלא בטלפון – מחיר שקפץ באופן מפתיע ביום ההובלה משום שהקומה גבוהה מדי, הארגז כבד מדי או פשוט משום שמדובר ב-1 ביולי ("אנחנו באמת מתנצלים, אבל יש לנו עוד עשר הזמנות להיום…").
נגמרה החגיגה על גב עוברי הדירות
כעת, גם הפרצה הקטנה הזו נסגרה. אתר חדש בשם "גט מובינג" עושה סדר בבלגן. מהיום, כאשר לקוחות מעוניינים להזמין הובלה, הם יכולים לפתוח מעין מכרז קטן, לקבל הצעות מחיר להובלה (הצעות סופיות שהחברה אינה יכולה לשנות מאוחר יותר), ולדעת שההצעות השונות מתקבלות מחברות מוסמכות להובלה, הכוללות גם ביטוח לציוד ולמובילים. הובלות בחיפה, בירושלים או בתל אביב כבר אינן צריכות להיות סיוט מתמשך, אלא פעולה שמתבצעת בלחיצת כפתור. לכם נותר רק לארוז.
אתר קל לתפעול
אתר GetMoving קל מאד לתפעול. מדובר בפלטפורמה יעילה המזכירה את המתחרות שלה בתחומים אחרים. באמצעות מכרז חינמי יכול כל לקוח פוטנציאלי לקבל הצעות מחיר מותאמות אישית ולראות את השירותים הנוספים המוצעים על ידי החברה, לרבות ביטוח תכולה. מעבר לשירותי ההובלה באזור חיפה ובאזורים אחרים בארץ, השירות שאותו מציע האתר התרחב לאחרונה וניתן למצוא בו גם שירותים משלימים לעוברי דירה כמו שירותי ניקיון והדברה.
סינון חברות מקצועי
בשיחה עם מפעילי האתר מתברר כי לא כל חברה זוכה להיכנס למאגר היוקרתי של מובילים המציעים את שירותיהם בשיטת המכרז. על החברה להתחייב לשירות אמין ומקצועי, לעמוד בלוחות הזמנים ואף להציג הוכחות מוצקות על שנות ותק בתחום. רק לאחר שהחברה נבדקה היטב, יכולים נציגיה להציע הצעות מחיר למכרזי הובלות באזורים שאותם הם משרתים. לדוגמה, חברה מאילת לא תציע הצעה להובלות בין חיפה לקריות.
מי הקים את האתר?
אתר גט מובינג הוקם על ידי שלושה יזמים מאזור רמת גן, מגל מולנר, לירן פלד ושרון דודיאן. השלושה הבחינו בצורך הגובר והולך של לקוחות בתחום ההובלה למצוא פלטפורמה להשוואת מחירים. האתר צבר מאז החל את פעילותו מאות פניות וסייע למשפחות רבות להוזיל את עלויות המעבר שלהן, לעתים בשיעור של עד 30%. השימוש באתר אינו כרוך בתשלום, וחברות ההובלה הן אלו שמשלמות על הופעה באתר.
לסיכום, אתר גט מובינג משנה את תחום ההובלות בארץ מהקצה אל הקצה באמצעות פלטפורמה המזכירה אתרים נפוצים דומים ברחבי ארה"ב ואירופה. האתר מהווה זירה אקטיבית ופעילה של לקוחות הזקוקים להובלות קטנות כגדולות בחיפה וברחבי הארץ, כמו גם מקור מידע אמין לאיתור חברות בתחומים משלימים. ומה צופן העתיד לגט מובינג? מדי שנה מצטרפים עוד לקוחות רבים, ונוספות ביקורות אמינות מלקוחות שביצעו את המעבר בפועל בסיועה של כל חברת הובלות.