"בזכות האינטרנט, אפשר להקים סטארט-אפ מצליח גם על אי בודד תוך אכילת קוקוסים טריים"

היזם הסדרתי יוסי תאגורי בהרצאה מול סטארטאפים חיפאיים בהיי סנטר:
"בזכות האינטרנט, אפשר להקים סטארט-אפ מצליח גם על אי בודד תוך אכילת קוקוסים טריים"
תאגורי חשף בפני הסטארטאפיסטים את מאחורי הקלעים של ההשקעות הגדולות שגייס וסיפר לראשונה מדוע, בסופו של דבר, נסגרה החברה האחרונה שהקים
היזם הסדרתי יוסי תאגורי הרצה לפני כשבועיים בהיי סנטר חיפה בפני עשרות סטארטפיסטים חיפאיים ושיתף מניסיונו האישי. תאגורי, שאחראי בין היתר על חברת Yallo שפיתחה אפליקציית שיחות טלפון להקלטה ושמירת קבצי הקול בענן. ההרצאה הועברה בשידור חי בפייסבוק, שם התפתח שיח גולשים אינטראקטיבי, כאשר הגולשים העלו בפניו שאלות ונענו בשידור חי. האירוע התקיים בהיי סנטר, המובילה את היזמות הטכנולוגית בחיפה, ומציעה מערך שירותים וכלים משמעותי ליזמים, ביניהם מסלולי השקעה ומרחבי עבודה.
ההרצאה שכותרתה "fucking things up" , עוסקת בחוויותיו של תאגורי כסטארטאפיסט ותיק בשוק הישראלי והבינלאומי, בה פירט על כישלונותיו והצלחותיו. בין היתר שיתף מניסיונו וטען כי לא צריך כסף כדי לפתח, אלא שיזם נמדד על יכולותיו להקים צוות שייתן בו את מבטחו . לקראת סיום ההרצאה חילק לנוכחים עצות מעשיות כיצד לקדם את חברות ההזנק שלהם, ואמר מה לדעתו הכי חשוב ליזם מתחיל.
יעל מיטלמן, מנכ"לית היי סנטר אמרה לאחר ההרצאה: "אני מודה לתאגורי שהגיע אלינו כחלק ממעטפת מעשירה של אירועים וכנסים, המעניקים לחברות הסטארטאפ רצף תשתיות. הרצאתו, המשעשעת לפרקים של יוסי ריתקה את הקהל שהיה צמא ללמוד מניסיונו העשיר. חשוב להיי סנטר להעניק ליווי צמוד לקהילת היזמים בחיפה, גם באמצעות הרצאות מומחים וגם במסגרת מרחבי עבודה מפרים ומסלולי השקעה היוצרים "רצף מימון" בשלביה המתפתחים של החברה. רצף בהיצע התשתיות שילווה בהצעות מימון מתפתחות, הינם גורמי מפתח בהתפתחותה של קהילת יזמות תוססת בעיר חיפה".
היי סנטר, חברת בת של החברה הכלכלית לחיפה מעניקה תשתיות פיזיות, ומסלולי השקעה מגוונים המועצמים במעטפת מעשירה של אירועים, כנסים הרצאות ומפגשים הנותנים ליזמים את ההזדמנות ללמוד מניסיונם ומקצועיותם של מובילים בענף. בין יתר האירועים בהפקת החברה: מפגש בוקר חודשי שנפתח במפגשי יעוץ אישי ומלווה בהרצאת האורח, "מועדון מנכ"לים" ו"מועדון משקיעים". פעילויות היי סנטר מיועדות לקידום היזמות הטכנולוגית בחיפה ומטרתן להנגיש תשתית יזמית מלאה ומסלולי מימון ליזמים וחברות הפועלים מהעיר. משרדי החברה והמתחמים נמצאים בעיר התחתית המתחדשת המהווה מוקד משיכה לצעירי העיר.

תגובות