ביקור סולידאריות של עירוני ה' ת"א בחיפה

משלחת מורים ותלמידים מעירוני ה' תל אביב, בראשותו של מנהל ביה"ס- יורם לוי הגיעה למרחב החינוכי עירוני ה' בחיפה לביקור סולידאריות והערכה למורים על הסיוע המשמעותי שהעניקו (ועודם מעניקים) לתלמידים שבתיהם נפגעו בשריפה, ותלמידים שהתנדבו לסייע לחבריהם.
מורי עירוני ה' פעלו בכוננות חירום סביב השעון מאז פריצת השריפות. רבים מהם ליוו את התלמידים שבתיהם נפגעו עד לשעות הלילה, שוחחו איתם טלפונית מידי יום, היו בקשר עם ההורים כדי להבין את הצרכים של כל משפחה.
80 מתלמידי בית הספר פונו מבתיהם. המרחב החינוכי עירוני ה' דאג לספרים חדשים עבור התלמידים, אירוח התלמידים בבתי חבריהם בשעות אחה"צ, קשר עם ההורים ואף הכנת ארוחות ליום הלימודים עבורם.
מנהל עירוני ה' תל אביב פנה להנהלת המרחב החינוכי עירוני ה' חיפה וביקש להביע סולידאריות עם המורים החיפאיים, ולהגיע עם ארוחת בוקר עבור מורי ביה"ס, עוגות וחבילות "פינוקים" אישיות עבור התלמידים שבתיהם נפגעו. הנהלת ביה"ס בירכה על היוזמה, והיום- כאמור- הגיעה המשלחת התל אביבית לעירוני ה' חיפה.
חגית לוי, מנהלת המרחב החינוכי עירוני ה': "אנו מחנכים את תלמידינו להתנדבות ומעורבות לאורך השנה והיינו גאים מאד בתלמידים שלנו שלקחו חלק בסיוע בשעות הקשות של השריפה ולאחריה. אנו מקווים ששגרת החיים של כל המשפחות תחזור במהרה. המפגש עם מורי ותלמידי עירוני ה' תל אביב חימם את ליבנו ופתח אפיק לשיתופי פעולה עתידיים".
אילנה טרוק, ראשת מנהל חת"ר: "בשבוע האחרון הגיעו לעיריית חיפה עשרות פניות של אנשים וארגונים שביקשו לתת כתף למשפחות החיפאיות שבתיהם נפגעו. ההירתמות הזו מעידה על ערבות הדדית של תושבי מדינת ישראל. אני נרגשת ומודה לכולם על ההירתמות מחממת הלב".

תגובות