בני הנוער משתלטים על פורים

https://www.youtube.com/watch?v=-_TP7MPsgF8

אלפי בני נוער, תלמידי החטיבות העליונות, צפויים "ישתלטו על פורים", במסיבת ענק אותה מארגנת רשות הצעירים והנוער של עירית חיפה בגן האם שעל הר הכרמל. המסיבה תתקיים ביום שלישי ה – 3.3.2015 החל מהשעה 12:00 מיד לאחר סיום הלימודים בבתי הספר.

מנהל רשות הצעירים והנוער מיקי ליבוביץ: "המסיבה תעניק חלופה נהדרת לאירוע פורים ענק שעוד לא נראה בחיפה ותמנע מאלפי בני נוער להסתובב חסרי מעש ברחובות".
מסיבת הפורים מופקת זה השנה השנייה ברציפות ועל פי מידת ההצלחה בשנה הקודמת צופים ברשות הצעירים למעלה מ – 7000 צעירים ייקחו חלק באירוע המושקע בו יופיעו הדי גאים הגדולים והנחשבים ביותר בקרב בני הנוער BrainDead dj ו dj skazi – המופיעים במסיבות הגדולות בעולם. השנה מבטחים המארגנים אירוע גדול במיוחד ומלבד האמנים שיופיעו על הבמה מצפים לבני הנוער עוד הרבה אטרקציות והפתעות בחינם. כמו בשנה הקודמת גם השנה מאובטח האירוע בעשרות מאבטחים, שוטרים ועובדי עירייה על מנת להבטיח כי האירוע יעבור ללא אירועים מיוחדים.

ראש העיר יונה יהב: "אירועי "משתלטים על העיר" מיועדים לבני הנוער ומופקים בשיתוף מלא עם הני הנוער מועצת הנוער העירונית וזו הסיבה האמתית להצלחתם הגדולה".

תגובות