גן חדש וגן מחודש

נמשך חידוש והקמת גני שעשועים חדשים בעיר
גן החיל שבשכונת בת גלים שוקם ונבנה מחדש וגן חדש נפתח השבוע בשכונת עין הים

כחודשיים לאחר שהושחת במעשה וונדליזם, סיימה העירייה לשקם את גן המשחקים ברחוב חיל שבשכונת בת גלים. עלות שיקום הגן מסתכמת בכ – 100 אלף ₪ ובמסגרת זו תוקנו כל חלקי המתקן שניזוקו מהשריפה והונח משטח בלימה חדש.
במקביל, נחנך השבוע גן משחקים חדש שברחוב מרסיי. בגן החדש הושקעו כ – 700 אלף ₪ . בגן הוצבו נדנדות מתקני טיפוס וגלישה המותאמים לילדים בגילאים שונים. כמו כן הונח משטח בלימה, הותקנה מערכת תאורה דקורטיבית, ריהוט גן הכולל ספסלי ישיבה, הוכנה תשתית להצללת הגן, הוצבו מצלמות אבטחה ובימים הקרובים יחלו במקום עבודות הגינון.
כל אלה מתבצעים כחלק מפרויקט הקמת גני שעשועים במסגרתו טופלו עד כה 172 גני ילדים בעלות כוללת של כ – 40 מיליון ₪. כאשר בכוונת העירייה להשלים את הפרויקט עד לחידושם של כל גני השעשועים בעיר.
הפרויקט המבוצע ע"י המחלקה לגנים ונוף בעיריית חיפה, כולל טיפול הוליסטי הכולל החלפה, חידוש ושדרוג של כל מרכבי הגנים לרבות תשתיות מים, תאורה, גינון, ריהוט גן, גידור והתקנת מצלמות אבטחה למניעת מעשי וונדליזם.
בתוך כך פועלת המחלקה לבדיקה שוטפת של כל מתקני המשחק בעיר על מנת להבטיח את עמידותם בתקני הבטיחות המחמירים ביותר של מכון התקנים.

תגובות