התקווה 6 והדג נחש הערב בעיר הבירה

ימי רביעי – חמישי ה – 26-27 לאוגוסט 2014 מהשעה 20:00
כמדי שנה במהלך חודש אוגוסט ולמשך יומיים תהפוך חיפה לעיר של מוסיקה ובילויים ב"עיר הבירה– גולדסטאר" המתקיים זו השנה ה – 23 ברציפות.
הפסטיבל אליו מגיעים מדי שנה עשרות אלפי חוגגים יתקיים במגרשי הכדורגל של אתו"ס בסמוך לגן הקונגרסים.
הפסטיבל יכלול מתחמי פעילות חווייתיים שנבנו עבור פסטיבל גולדסטאר בהם: beer garden, שדרת דוכני מזון לצד תמהיל מוסיקלי של מיטב האמנים במוסיקה הישראלית: על הבמה המרכזית יופיעו דודו טסה, מוש בן ארי, התקווה 6, הדג נחש
הפסטיבל ייערך בימי רביעי וחמישי ה-26-27.8 כאשר בכל יום מתחם האירוע יפעל בין השעות 20:00 בערב עד 01:00 בלילה. ביום רביעי יופיעו על הבמה דודו טסה ומוש בן ארי. ביום חמישי יופיעו התקווה 6 והדג נחש.

1-ZR4_1715

עיריית חיפה נערכה לסידורי אבטחה מחמירים כשהמוטו הוא "אפס סובלנות" כלפי כל תופעה של אלימות ושיכרות או הפרעת הסדר הציבורי. כמו כן, במקביל לפיקוח משטרתי גלוי וסמוי, יחולקו במתחם בדיקות ינשוף על מנת לעודד בדיקה עצמית של המשתתפים ולמנוע נהיגה תחת שיכרות. לא תותר הכנסת בקבוקים ומשקאות מכל סוג שהוא לאתר.
דרכי הגעה לאירוע: ברכבת לתחנת חיפה חוף הכרמל, ומשם הליכה רגלית לאירוע. באוטובוסים לתחנת חיפה- חוף הכרמל ובמטרונית כנ"ל. קווי הלילה של אגד יעמדו לרשות המשתתפים עד לשעות הבוקר המוקדמות.
הכניסה לפסטיבל חופשית!
פתיחת שערים: 20:00- הכניסה מעל גיל 18!

תגובות