החוד של חנית הטכנולוגיה המדע והאומנויות – תלמידי חיפה המצטיינים

ראש העיר חיפה לתלמידים מצטיינים : "אתם החוד של חנית הטכנולוגיה המדע והאומנויות– עליכם מוטלת האחריות להוביל את המדינה, ליצירת חברה טובה יותר בישראל"
מפגש מרגש שבו ארח ראש העיר את התלמידים המצטיינים שזכו בהישגים ייחודיים במסגרות תחרותיות שונות בשנת הלימודים האחרונה. במפגש נטלו חלק התלמידים מצוות הרובוטיקה של בית הספר עירוני ג' שזכו במקום הראשון בתחרות הבינ"ל בהרטפורד קונטיקט שבארה"ב, צוות נוסף של תלמידים מעירוני ג' זכה במקום הרביעי באותה תחרות.
צוות נוסף תלמידים מחיפה (צוות מעורב – הבנות מעירוני ה' והבנים מ"יבנה") הגיע למקום השני, (מבין 90 קבוצות) חברי הצוות פיתחו מערכת המבצעת בדיקות דם לא פולשניות עם תוצאות מיידיות.
תלמידים מבית הספר עירוני א' זכו בתחרות בינלאומית בעבודות חקר מדעיות בביג'ין בה הוצגו 280 עבודות בתחומי מדע שונים. התלמידים מעירוני ג' הציגו עבודות בתחום הרפואה והביולוגיה. העבודה בתחום הרפואה עסקה בהשפעה הפסיכולוגית על אוטם שריר הלב ונתונים גנטיים שונים של תהליך ההחלמה, העבודה מתחום הביולוגיה עסקה באפקט הפרפר ההידרופובי – פרפר בעל חומר הדוחה מים.
קבוצה נוספת של תלמידים שהשתתפה במפגש היו תלמידים שהגיעו להישגים בתחומי האומנויות, המחול, המוסיקה, המשחק ותרומה מיוחדת לקהילה.
"אתם החוד של חנית הטכנולוגיה,המדע והאומנויות – עליכם מוטלת האחריות להוביל את המדינה, ליצירת חברה טובה יותר בישראל "השאור שבעיסה" – עליכם מוטלת האחריות להובלת המדינה ליעדים שטרם סומנו וליצירת חברה טובה יותר תודה לכם ותודה גם להוריכם שנטעו בכם את הסקרנות והרצון לחתור להישגים ולמוריכם שיצרו לכם סביבת לימודים מאתגרת והיקנו לכם את הידע – אנו גאים בכם, אתם הרף אליו צריכים כל תלמידי חיפה לשאוף".

1-ZR4_2537 1-ZR4_2554

תגובות