מחדשים את בית אבא חושי

כ – 8 מיליון ₪ יושקעו בחידוש ושדרוג בית אבא חושי בנווה שאנן
העבודות שיבוצעו באמצעות חברת "יפה נוף" עבור העירייה במרכז הקהילתי בית אבא חושי כוללות חידוש יסודי של שתי הקומות העיקריות של הבניין: הקומה התחתונה בה פועלת כיום קפיטריה והקומה השנייה היא קומת הכניסה הראשית מרחוב אבא הילל סילבר.

הסטנדרט אותו קבענו בחידוש המרכז משקף את אמות המידה להם אנו מחויבים במתן שירות לתושבים. בהתאם לאמות מידה אלה נמשיך לחדש ולהנגיש את מבני הציבור העירוניים

בקומת הכניסה יוסדר החלל כמתחם התכנסות רב תכליתי סגור וממוזג שיוכל להכיל כ – 500 אנשים ולשמש כאולם כנסים ואירועים.
לצורך כך יחלפו וישודרגו הריצוף והתקרה ותתוקן מערכת תאורה חדשה. בתוך כך תשופץ גם מעטפת המבנה, יוקם ביתן קופות ומודיעין וקפטריה חדשה ומודרנית שתחליף את זו הקיימת בקומת התחתונה.
כמו כן יבנו שירותים חדשים ותוסדר גישה נוחה לאולם המופעים שבקומה התחתונה.
עוד כולל השיפוץ שדרוג של מערכות החשמל, הסדר שילוט ההכוונה, התקנת מערכות מיזוג וניקוז חדשות ומודרניות והמבנה יונגש על פי התקנים המחמירים ביותר הקיימים בתחום.
בקומה התחתונה יבוצע רה-ארגון במסגרתו יחודש החלל העיקרי שיהפוך גם הוא למתחם רב תכליתי שיאפשר קיום פעילות מגוונת ומשתנה שתוכל להתקיים במקביל לפעילויות נוספות בקומת הכניסה, באולם ובאגפיו הנוספים של המבנה.
המרכז לתרבות וחברה על שם אבא חושי, הוקם בשנת 1969 בתכנונו של האדריכל אל מנספלד. חללי הפעילות בבית כוללים בין השאר אודיטוריום ובו כ-500 מושבים אשר חודש לפני שנים אחדות בעלות כוללת של כ – 2 מיליון ₪, עוד
כולל המבנה אולם הרצאות (כ-100 מקומות), סטודיו למחול, כיתות לימוד וחדר כושר. הפעילות במקום כוללת קונצרטים, הצגות, מופעים והרצאות, חוגים במגוון נושאים ולכל הגילאים, וכן מגוון פעילויות לקהילה המקומית ולנוער בעיר.
ראש העיר יונה יהב: "הסטנדרט אותו קבענו בחידוש המרכז משקף את אמות המידה להם אנו מחויבים במתן שירות לתושבים. בהתאם לאמות מידה אלה נמשיך לחדש ולהנגיש את מבני הציבור העירוניים".

הדמיות: "אמסטרדם בן נון משרד אדריכלים".

לחוברת האירועים של בית אבא חושי תרבות נטו 2017-18: לחצו כאן

 

תגובות