נפרדים מאצטדיון קרית אליעזר

יומו האחרון של קריית אליעזר האגדי – מציעים לכם לקנות הביתה את ה"זכרונות והרגשות"

עיריית חיפה נפרדת מהאצטדיון שליווה את העיר וקבוצותיה כבר קרוב ל-60 שנה. בעיריית חיפה מתכננים את המכירה הפומבית הגדולה בתולדות ישראל – פיסות דשא ממוסגרות, כסא המנוי הוותיק או פריטים מחדר ההלבשה.

בעיריית חיפה מזמינים להיפרד מהבית הישן לפני המעבר אל הבית החדש, הלוא האצטדיון המרהיב של סמי עופר.
לראשונה בישראל מתכננים בעירייה ובחברת אתו"ס, החברה לאמנות תרבות וספורט, מכירה פומבית של כל חלקי וגורמי האצטדיון. בעיריית חיפה מתכננים, יום טרם הגעת הדחפורים שיהפכו את קרית אליעזר לשכונת מגורים לצעירים, תיערך מכירה פומבית של "רגשות".
האוהדים משתי הקבוצות, הפועל ומכבי חיפה, יוכלו לרכוש את האצטדיון בשלמותו.
בעירייה ובאתו"ס מדברים על פיסות דשא ממוסגרות שיימכרו בין 20-25 ש"ח, כסא המנוי הוותיק של כל אוהד ואוהד יוכל להימכר לו ב – 35 ש"ח וכמו כן מזכרות, כדורים, צעיפים, פרטים מהמגרש כמו רשתות או פריטים מחדרי ההלבשה יוכלו להימכר גם כן.
בחיפה מתכננים להשתמש בכסף שייאסף למען הספורט העממי בעיר על כלל סוגיו ובפעילויות ספורט לציבור ברחב.
ראש העיר חיפה יונה יהב:
"הזיכרונות, השמחה, ההתרגשות, השערים הגדולים, האליפויות המרגשות והמשחקים הבלתי נשכחים, כל אלה הם מנת חלקו של "סבא אליעזר" האגדי, בו שיחקו הירוקים והאדומים, הביאו כבוד רב לעיר וייצגו אותנו באירופה והפכו את חיפה לשם דבר בכדורגל האירופאי. עם גביעים ואליפויות רבות, אין ספק שסמי עופר יכפיל את היכולות הנפלאות כעת הגיעה העת להיפרד ולומר תודה".

יו"ר אתו"ס, דני נישליס:
"אצטדיון קרית אליעזר היה ביתם של החיפאים מזה עשרות בשנים. גדלנו עם האצטדיון ועכשיו ננציח אותו כפסל חי בבתיהם של האוהדים החיפאים שעם השנים יהפכו פריטים אלה לאספנות ולשימור".

תגובות