עיריית חיפה בכוננות גבוהה לניקוי הרחובות בתקופת החגים

אגף התברואה נערך לכוננות גבוהה במטרה לשמור על ניקיון המרחב הציבורי ברחבי העיר במהלך החגים המהווה תקופת שיא של מבקרים ותיירים הפוקדים את העיר ושפע האטרקציות המוצעות בה.
ראש מנהל תפעול בעיריית חיפה דוד לוריא קיים השבוע ישיבת הערכות עם אנשי אגף התברואה לקראת חגי תשרי (ראש השנה, יום כיפור וסוכות) ונקבעו נהלי עבודה להבטחת ניקיון העיר בתקופה בה מאות אלפי מבקרים פוקדים מוקדי הבילוי ואטרקציות ובהן פסטיבל הסרטים הבינלאומי שיתקיים במהלך חוה"מ סוכות, אירועי העיר התחתית, פסטיבל בית גלים, פסטיבל תיאטרון רחוב בנווה יוסף ועוד.
צוותי אגף התברואה יפעלו במתכונת מתוגברת במשך כל שעות היממה בכדי שהעיר תישאר נקייה ומצוחצחת תוך דגש על ניקיונם של צירים ראשיים, גנים ופארקים ותיעדוף לאיסוף אשפה מכל רחבי העיר.
במוצ"ש הקרוב, יצאו עובדי אגף התברואה של עיריית חיפה לשוק תלפיות, שוק המזון המרכזי והוותיק של חיפה, למבצע ניקיון מסורתי שהם עורכים מדי שנה בערב ראש השנה ולקראת חג הפסח. במסגרת הפעילות ינקו הצוותים, ישטפו ויצחצחו את מדרכות השוק וכתובות גרפיטי על הקירות לאורך כל הלילה באמצעות מכונות שטיפה המייצרות קיטור בלחץ גבוה.
ניקוי השוק יסתיים בשעות הבוקר המוקדמות בערב החג עם הגעת ראשוני הקונים שיגיעו להשלמת הקניות לחג בשוק.
ניקוי השוק מהווה חלק ממבצע "צחצוח העיר" המבוצע ע"י אגף התברואה לקראת החג ובמהלכו.
צוותי תברואה יעבדו ב – 3 משמרות רצופות לניקוי אשפה, ופינוי הגזם וגרוטאות שמפנים התושבים מבתיהם במסגרת ההכנות לחג.

תגובות