פסטיבל נווה יוסף לתיאטרון קהילתי

לראשונה, פסטיבל נווה יוסף ה-11 לתיאטרון קהילתי יתקיים בכל רחבי העיר. הפסטיבל, שהינו האירוע הארצי הגדול ביותר בתחום התיאטרוןהקהילתי בישראל, שואף להעניק במה לקבוצות באוכלוסייה שקולן מודר ממרכז השיח התרבותי של החברה בישראל ולנושאים חברתיים. בפסטיבל ישתתפו השנה לצד קבוצות חובבים רבות, גם אמנים מקצועיים שיבטאו את קולם של מגוון תרבויות היוצרות את הפסיפס של החברה הישראלית. מירב גרובר, יוסי צברי, תאמר נפאר, גילי יאלו, דקלה, קבוצות התיאטרון הישראלי אתיופי "הולגאב" ותיאטרון קהילת הלהט"ב תהל הם רק חלק מהאמנים שישתתפו בפסטיבל שהינו ביוזמת מתנ"ס נווה יוסף ועיריית חיפה.
עשרות מופעים בשפות שונות (עברית, ערבית, רוסית ואמהרית) יוצגו ברחבי העיר לרבות, מתנ"ס נווה יוסף, שכונת חליסה, תל גיבורים, שכונת הדר ובסוכת ראש העיר בגן האם במרכז הכרמל. הצפייה במופעים על בסיס כרטיס יומי בעלות סמלית של 10ש"ח.
מגוון עשיר של שעות סיפור לילדים וכל המשפחה יוצעו במתחם הילדים במתנ"ס נווה יוסף, בהצגות של תיאטרון אלכרמה (בית הגפן) בשכונת חליסה ותיאטרון הבובות של "בית 9" שיציג מגוון של הצגות בימי הפסטיבל בסוכת ראש העיר בגן האם.
הפסטיבל יפתח בקונצרט חגיגי בגן האם, בהשתתפותם של דקלה, גילי יאלו ותאמר נפאר.
בקונצרט ישתתפו הרכבי המוזיקה של מתנ"ס נווה יוסף: התזמורת היהודית ערבית, להקת שילובים קוליים והחברים של יוספה. ניהול מוזיקלי: עידן טולדנו

גן האם, 18.10 בשעה 20:00 הכניסה חופשית!

בפסטיבל יוצגו מופעים מקשת רחבה של אוכלוסיות מכל שדרות החברה בישראל: ערבים ויהודים, חרדים לצד חילונים, פמיניסטיות, גמלאים, יוצאי אתיופיה וחבר המדינות, חברי קהילות הלהט"ב, ניצולי שואה, בעלי מוגבלויות פיזיות ועוד.

thumbnail_neve-yosef_2000_1000_openning-eve

thumbnail_neve-yosef_event_784_295_kain2

תגובות