רישום לבתי הספר העל יסודיים לשנת 2017/18

השבוע פתחה עיריית חיפה את הרישום לבתי הספר העל- יסודיים ולכיתות הייחודיות בעיר
יונה יהב, ראש העיר: "שמנו לנו למטרה לאפשר לכל תלמיד להירשם לבית הספר הקרוב למקום מגוריו וללמוד באופן מעמיק את נושאי הלימוד בהם יבחר"
עיריית חיפה הודיעה על פתיחת ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ח. לקראת פתיחת ההרשמה, פתחו כל בתי הספר את שעריהם לתלמידים ולהוריהם, להיכרות עם תכניות הלימוד ולמפגשים עם ההנהלה וצוותי החינוך בבתי הספר.
מאז תחילת השבוע, השלימו מאות תלמידי כיתות ו' את הרשמתם לבתי הספר העל- יסודיים בעיר. ההרשמה תימשך באמצעות האינטרנט עד ל-05.02.2017. בנוסף, מאפשרת העירייה לכל תלמידי העיר להיבחן לאחת מהכיתות הייחודיות הפועלות בבתי הספר התיכוניים, ללא קשר לאזור מגוריהם.
בתיכון עירוני ה' תפתח כיתה טכניונית- מדעית, המיועדת לתלמידים מצטיינים במתמטיקה. לכיתה זו יתקבלו תלמידים שייבחרו ע"י הטכניון והם ילמדו במעבדות הטכניון בקבוצות קטנות. ב"רעות לאמנויות" ניתן ללמוד באחד מארבעת המסלולים של ביה"ס: מוסיקה, אמנות פלסטית, תיאטרון ומחול. בתיכון הניסויי עירוני א' ניתן להיבחן לכיתת הרפואה הפועלת בשיתוף עם בית החולים רמב"ם וכן להירשם לכיתת לימודי משפטים אוספורט הישגי.
תיכון עירוני ג' יקיים מבחנים לכיתות מדעיות ולכיתת המנהיגות אשר זוכה להצלחה מאז נפתחה. בית ספר חוגים, אשר ימשיך גם בשנת הלימודים הבאה עם שיטת "מעגלי החינוך", יפתח את האפשרות ללימודים אקדמיים באוניברסיטה ובטכניון כבר בכיתה י'. בתיכון אליאנס יתקיימו מבחני מיון לעשרות הנרשמים שביקשו להירשם לכיתת המת"ת(מנהיגות, תקשורת, תקשוב).
אילנה טרוק, ראשת מנהל חינוך, תרבות ורווחה בעיריית חיפה: ״בשנים האחרונות זוכים בתי הספר התיכוניים באותות הצטיינות ובהישגים ארציים ובינלאומיים רבים, בזכות צוותי החינוך המקצועיים והמסורים. אני מזמינה את ההורים והתלמידים הצעירים להגיע לבתי הספר העל- יסודיים ולהתרשם מהמגוון ומהאיכות שמוצע להם. לצד התכניות החברתיות והערכיות המעמיקות הפועלות בבתי הספר, התלמידים זוכים להישגים לימודיים מצוינים, ואין ספק כי כל תלמיד יכול למצוא בהם את הסביבה החברתית והאקדמית המתאימה לו".
ראש העיר, יונה יהב: "בתי הספר הציבוריים מציעים לתלמידי העיר מגוון רחב של תכניות לימודים, המאפשר ללמוד את התחומים בהם רוצים התלמידים להתמחות, לצד לימודי הליבה. בשנים האחרונות משקיעה עיריית חיפה רבות במערכת החינוך הציבורית, ותוצאות ההשקעה ניכרות בציונים הגבוהים בבחינות הבגרות אשר עלו באופן ניכר בכל אחד מבתי הספר התיכוניים, בתכניות המצוינות במדעים- שהביאו את חיפה להוביל בתחום זה ברמה הארצית, בשיעור הגבוה של הגיוס לצה"ל, בהיקף התנדבות התלמידים בעיר ועוד. הימים הפתוחים המתקיימים בכל בתי הספר מהווים הזדמנות נוספת עבור ההורים והתלמידים להתרשם מאיכות החינוך הציבורי״

מוקד מידע עומד לרשותכם בטלפון: 1-700-50-7002 בימים א'-ה' בין השעות 8:00-15:00
קבלת קהל במרכז רישום ומידע במשך השנה בימים א'-ה' בין השעות 8:00-12:00 ובימי ג' גם בין השעות 13:00-15:00

79387-1_haifa_harshama_al-yesodi_2017-18-4

79387-1_haifa_harshama_al-yesodi_2017-18-5

תגובות