אושר מינויה של רות גולדנברג למנכ"לית חברת שקמונה

כך הודיע מנהל רשות החברות הממשלתיות במכתב שנשלח לחברת שקמונה ובו נאמר כי שרי האוצר והשיכון אישרו את מינויה של רות גולדנברג

רות גולדנברג, נשואה ואם לשלושה, בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים למנהלים מאוניברסיטת תל אביב.

אושר מינויה של רות גולדנברג למנכ"לית חברת שקמונה

כך הודיע היום ג', מנהל רשות החברות הממשלתיות במכתב שנשלח לחברת שקמונה ובו נאמר כי שרי האוצר והשיכון אישרו את מינויה של רות גולדנברג החל מהיום.

רות גולדנברג, נשואה ואם לשלושה, בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים למנהלים מאוניברסיטת תל אביב – (Kellogg-Recanati International).

רות בעלת ניסיון ניהולי בכיר בתעשייה, כיהנה בין היתר כמנכ"לית פעילות ישראל בתפרון בע"מ וכן כמנכ"לית חברת ארגזי כלים – חברה בת של כתר פלסטיק.

גולדנברג, המתגוררת בישוב הקהילתי רקפת שבגוש משגב, הינה חברת המועצה האזורית משגב ומכהנת בין היתר כחברת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, וחברת וועדת פיתוח עסקי של מועצת משגב.

רות שמינויה נכנס לתוקף תחליף בתפקידה את מנכ"ל החברה היוצא אילן מנור, שפורש לגמלאות לאחר שעמד בראש החברה מאז שנת 2001.

יו"ר דירקטוריון שיקמונה יעקב סלע, הודה למנכ"ל היוצא על תרומתו רבת השנים ואיחל הצלחה למנכ"לית הנכנסת שהודתה על האמון שניתן בה ואמרה כי היא רואה בניהול החברה שילוב חשוב ומאתגר של פעילות עסקית לצד עשייה חברתית.

תגובות