"בין בתים ובין גלים" – רכיבת אופניים בשכונת בת גלים

סניף חיפה והקריות של עמותת "ישראל בשביל אופניים" מזמין את הציבור הרחב להשתתף בסיור אופניים מודרך שיתקיים בשכונת בת גלים בחיפה, כחלק מסדרת "חיפה ברכיבה" להכרת שכונות העיר.
אדר' גיא שחר: "חיפה מצטרפת היום לרשימה מפוארת של ערים רבות בהן מתקיימים באופן קבוע סיורים רכובים לציבור הרחב ביניהן ברצלונה, פריז, לונדון ועוד." מסלול הסיור נבחר בהשראת תוואי "שביל חיפה" החוצה את השכונה, אשר עובר בכל רחבי העיר ואורכו הכולל כ-70 ק"מ. מייסד המיזם הנו גיא שחר – אדריכל, גיאוגרף, רוכב ופעיל בחיפה והקריות בשביל אופניים – אשר ידריך את הסיור.
הסיור המודרך יעסוק בתולדות השכונה, באתרים המעניינים בה ובמאפייניה הייחודיים. כמו-כן, תידון הרחבת תשתית האופניים בה. וזאת, על רקע הצהרתו העדכנית של ראש העיר יונה יהב כי "בכל האזורים המישוריים בחיפה יהיו שבילי אופניים." את התבטאות זו אמר בשימוע ציבורי של איגוד ערים אזור מפרץ חיפה להגנת הסביבה אשר נערך בשבוע שעבר.
הסיור יתקיים ביום ו' ה-6.11.15 ויתחיל בשעה 12:00 בתחנת הרכבל התחתונה בקצה טיילת בת גלים. הוא יימשך כשעה וחצי ויסתיים בפאב השכונתי "בר גלים" לטובת מפגש חברתי. לאחר מכן תצא קבוצה אל הכרמלית אשר נסגרת בשעה 15:00, לרוכבים לכרמל. ההשתתפות ללא תשלום ועל אחריות המשתתפים. יש להגיע עם אופניים תקינים ולהצטייד בקסדה ומים.
לפרטים נוספים: עמרי שפר 0509132325 omri@bike.org.il במקרה הצורך נא לבקש אופניים להשכרה בתשלום.

תגובות