ביקוש חסר תקדים לקייטנות הקיץ של עיריית חיפה

3,520 ילדים נרשמו ביום הראשון לרישום!
הביקוש העצום לקייטנות העירוניות יצר עומס רב על קווי הטלפון של מוקד הרישום ועל אתר ההרשמה, אולם תקופת הרישום נמשכת כסדרה, ללא כל עיכובים.

אילנה טרוק, ראש מנהל החינוך, התרבות והרווחה: "לקראת חופשת הקיץ, יצרנו עבורכם תכנית איכותית ומגוונת של קייטנות, המאפשרת לכם לבחור את הפעילות המושלמת עבור ילדיכם במועדים הנוחים לכם ובמחירים מוזלים במיוחד, הודות לסבסוד עיריית חיפה.
אני מאחלת לכם קיץ בטוח והנאה מהמגוון הרחב והאיכותי של ההזדמנויות שעיריית חיפה מציעה לילדי העיר."

אתמול (א', 27.05.18) נפתח הרישום לקייטנות הקיץ בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים העירוניים. תוך מספר שעות נרשמו 3,520 מילדי העיר. לקייטנות בגני הילדים נרשמו בסך הכל 1,911 ילדים, לשלושת המחזורים. בעקבות בקשות ההורים, הוסיפה העיריה 15 גני ילדים אשר ייפתחו במחזור השלישי בחודש אוגוסט, ויפעלו לצד 31 הגנים אשר הרישום אליהם כמעט התמלא. לקייטנות בבתי הספר היסודיים נרשמו ביום ההרשמה הראשון 1,609 ילדים, לשלושת המחזורים.

כזכור, הודיעה השנה עיריית חיפה כי תאריך את קייטנות הקיץ עד אמצע חודש אוגוסט, וזאת במחירים מסובסדים נמוכים ביותר. כך למשל, קייטנה של שלושה שבועות בגני הילדים, שתחל לפעול בשעה 7:30 ותסתיים בשעה 14:00 תעלה 680 ₪ בלבד. המחזורים הבאים, בני שבועיים כל אחד, יעלו 450 ₪ בלבד. בנוסף, מאפשרת העירייה להירשם להארכת הפעילות עד השעה 17:00 בתשלום סמלי.

בבתי הספר היסודיים, בכיתות א' – ג', כמו בגני הילדים, הקייטנות תתקיימנה בשלושה מחזורים עד ה- 16 באוגוסט.

לאחר "הקייטנה של החופש הגדול" המסובסדת ע"י משרד החינוך, תפתח העירייה שני מחזורים נוספים של קייטנות בבתי הספר היסודיים, עבור תלמידי כיתות א'-ו' במחיר של 400 ₪ בלבד לשבועיים. הורים שיהיו מעוניינים, יוכלו לרשום את ילדיהם לפעילות עד השעה 17:00, כולל ארוחת צהריים חמה, בתוספת תשלום של 375 ₪ בלבד.

בנוסף לקייטנות במוסדות החינוך, תסבסד העירייה קייטנות במתנ"סים ובמרכזי תרבות ופנאי בעיר.

למידע נוסף ולרישום:

 

תגובות