היכל רוממה – ייקרא מעתה: "היכל רענן כץ – RK"

ביום ראשון 21 יוני 2015, בטקס צנוע ובלחיצת יד נקרא שם היכל הספורט ברוממה ע"ש רענן כץ שהשתתף בטקס ומסר לראש העיר יונה יהב כתב התחייבות.

שמו של היכל הכדורסל החדש בחיפה שונה וייקרא מעתה "היכל רענן כץ – RK". בהסכם החסות אשר נחתם סוכם כי בעבור שימוש הזכויות בשם החדש יעביר רענן כץ מידי שנה כ 700,000 אלף ₪. הסכום יועבר להשקעה בתשתיות הספורט העירוניות. הסכם החסות יחודש מידי שנה.

1-ZR4_2593

ג'ף רוזן, היו"ר והבעלים של מכבי בז"ן חיפה ברך את ההסכם ואמר: "את תרומתו של רענן כץ לכדורסל הישראלי ניתן לראות בכל הליגה. כבוד הוא לנו ואנו שמחים מאוד, שאולמה הביתי של מכבי חיפה יקרא "היכל רענן כץ". ממיאמי לישראל, הנוכחות של רענן מורגשת ואנו מודים לו על תמיכתו בעיר חיפה ובמכבי חיפה. אנו רוצים להודות לראש עיריית חיפה, יונה יהב, כמו גם לצוות הקבוצה, סגן היושב ראש ארנון שירן והיועץ המשפטי מיקי ספרן, שסייעו להוצאה לפועל של המהלך״.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: ״רה"ע הודה לרענן כץ על תרומתו הנדיבה ואמר כי הוא שמח שהאולם יקרא ע"ש אדם כרענן כץ. חיפה מיצבה את עצמה כבירת הספורט של ישראל. אנו גאים במתקנים המצוינים והמודרניים שלנו, ושמחים כי בעלי הון מוצאים לנכון להעניק את חסותם ותרומתם למען התושבים והעיר. "

רענן כץ אמר כי :" יש לי סיפוק רב מעצם הנתינה אשר ניתנת מכל הלב, אין לי כל תועלת מסחרית עתידית ואני שמח לתרום לחיפה אשר להגיע אליה כילד מקיבוץ אפיקים היה סוג של חלום"

1-ZR4_2701

תגובות