מחוף הכרמל לחוף השקט – "שוחים מהלב"

מאות שחיינים, מהארץ ומהעולם, ישתתפו במשחה הבינלאומי הראשון שיתקיים ביום שישי, ה-27 במאי בחוף הכרמל לקידום מחקר רפואי מציל חיים בקרב ילדים וצעירים.
"שוחים מהלב – כף הכרמל", ביוזמת ביה"ח רמב"ם, עיריית חיפה ושוונג, יציע 4 מסלולי שחייה 1 ק"מ (מסלול עממי), 2.6 ק"מ, 4.5 ק"מ ו – 7.6 ק"מ לאורך חופי חיפה המרהיבים. המשתתפים ישחו דרך ריפים צבעוניים ודגה עשירה. עם מטרה כה ראויה, מה הפלא שכולם קופצים למים…
ראש העיר חיפה יונה יהב: "לשחות מכל הלב" הינו יוזמה מבורכת שמטרתה קידום מחקר פורץ דרך ומציל חיים. בכוחות משותפים נציל חיים במשחה מאתגר ועוצר נשימה לאורך חופי חיפה."
פרופ' רפי ביאר, מנהל רמב"ם: "אני קורא לכם לקחת חלק במשחה, כדי לתמוך במטרה החשובה המשפיעה על כל אחד ואחת מאתנו, ולשחות מכל הלב".
המשחה, אשר יוזנק מכף הכרמל ויחלוף לאורך רצועת החוף המרהיבה של העיר חיפה, הינו יוזמה משותפת של רמב"ם, עיריית חיפה וחברת שוונג. ליוזמה חברו גם "עולם המים של אורי סלע" וגורמים רבים נוספים.
מטרת המשחה להעלות את המודעות ולגייס מימון למחקר פורץ דרך, לניבוי ולמניעת מוות פתאומי לבבי (Sudden Cardiac Death) בקרב אוכלוסיות ילדים וצעירים עד גיל 35. כל משתתף יתרום למימון המחקר ולהגשמת חזון ביה"ח לרפואת כלי הדם והלב ברמב"ם.
חוף דדו, קפה מידרחוף, חיפה
מתי: יום שישי ה 27- למאי, 2016
4 משחים: 1 ק״מ 2.6 ק״מ 4.5 ק״מ 7.6 ק״מ
מחלות הלב ובהן מוות לבבי פתאומי, עדיין הגורם מספר אחת למוות בעולם. כאשר מדובר בהפרעות לבביות על רקע גנטי לא מאובחן, החולה, מבוגר או צעיר, לא מקבל שום סימני אזהרה, מה שמקשה את המניעה. בימים אלו ביה״ח רמב"ם מקדם מחקר רב תחומי, בהובלת צוות חוקרים מצטיינים הכולל מומחים מרמב"ם, חוקרים מהטכניון וגופים מובילים מהתעשייה הביו-רפואית בסביבת בית החולים. בכוחו של מחקר זה לתרום להתפתחות ויישום שיטה חדשנית, מניעתית וטיפולית, לבעלי סיכון גבוה למוות פתאומי. במסגרת קידום המחקר, גייס ביה"ח עשרות חברים מכל העולם, אשר ייקחו חלק ביוזמה מרגשת למען המטרה החשובה.
להרשמה: לחצו כאן

תגובות