מערכת החינוך בחיפה עוברת למערכת למידה מרחוק

בעקבות השבתת מערכת החינוך ילמדו בתי הספר בחיפה באמצעות מערכת למידה מרחוק מהמחשב האישי בביתם
בהוראת ראש העיר ד"ר עינת קליש רותם, הוקם במינהל החינוך צוות מיוחד המרכז את כלל הפעילות בשטח, במטרה לתת מענה אישי לכל תלמידי העיר
צוותים של פסיכולוגים ויועצים חינוכיים עומדים לרשות התלמידים בכל שעות היום

נכון לעכשיו ועד להודעה אחרת הלימודים בגני הילדים ובחינוך המיוחד יתקיימו כסדרם.
עיריית חיפה ממשיכה לעקוב אחר הנחיות משרדי הבריאות והחינוך ותעדכן ככל שידרש.

בעקבות ההחלטה על השבתת מערכת החינוך בכל הארץ, נערכת העירייה עם משרד החינוך להפעלת מערכת למידה מרחוק בכל בתי הספר בעיר. המערכת תאפשר ביצוע משימות מתוקשבות ולמידה אישית וקבוצתית בהנחיית המורים באמצעות המחשבים האישיים של התלמידים בבתיהם.

פעילות מערכת החינוך, מרוכזת ע"י צוות חירום מיוחד שהוקם ע"י העירייה בשיתוף משרד החינוך. הצוות מתעדכן באופן שוטף בהנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך ומעביר אותן על פי הצורך לצוותי מוסדות החינוך. כמו כן, מעניק הצוות מענה אישי לכל התלמידים המצויים בבתים.

מחנכי הכיתות ישמרו על קשר אישי שוטף עם התלמידים והוריהם, תוך הנחיה לערב את צוותי השירות הפסיכולוגי בכל שאלה ומקרה בו הם חשים צורך בכך.

במקביל עומדים צוותי השירות הפסיכולוגי העירוני לרשות התלמידים ומשפחותיהם 24 שעות ביממה באמצעות טלפונים שמספריהם נשלחו להורי התלמידים בעיר.
כל אלה, נועדו להבטיח שכל התלמידים בעיר יקבלו מענה פרטני, תוך מאמץ לשמור ככל הניתן על שגרת יומם באמצעות הרשתות החברתיות, מערכת הלמידה מרחוק וקבוצות ווטסאפ.

נכון לעכשיו ועד להודעה אחרת הלימודים בגני הילדים ובחינוך המיוחד יתקיימו כסדרם.
עיריית חיפה ממשיכה לעקוב אחר הנחיות משרדי הבריאות והחינוך ותעדכן ככל שידרש.

תגובות