מרוץ אקשן פלנט חיפה- מרוץ הצוותים הגדול בישראל יצא לדרך בפעם השביעית!

400 צוותים מכל רחבי הארץ השתתפו ביום שישי האחרון במרוץ האתגרי והחוויתי "אקשן פלאנט" שהתקיים ברחבי העיר חיפה זו השנה השביעית ברציפות.

הצוותים אותם הזניק ראש העיר יונה יהב, מקולנוע יס פלאנט כללו חברים, זוגות ומשפחות שנדרשו לפתור כתב חידה שהכיל 12 רמזים אשר הובילו את המתחרים ל 12 אתרי משימות בעיר.

בין היתר הצוותים נדרשו לבצע קפיצת אקסטרים מגובה של 6 מטר, לחתור על גבי סאפ בים, לאכול פלפל חריף בשוק, להצטלם עם אנשים מהרחוב ולקלוע למטרה תוך כדי התעופפות באוויר באומגה.

המרוץ שהפך למסורת בעיר מושך צוותים מכל הארץ שבאים להתחרות במשך חמש שעות בגרסה החיה של "המרוץ למיליון" והופך הלכה למעשה את העיר חיפה למגרש משחקים ענק ליום אחד.

ראש העיר יונה יהב: "כמדי שנה הגיעו מאות אנשים לחיפה למרוץ הכי מיוחד בישראל אותו יש רק בחיפה וחוו דרך הרגליים את העיר היפה שלנו ואת המקומות המיוחדים ביותר בה. מרוץ אקשן פלאנט כמו כל יתר האירועים הממשיכים להתקיים בעיר גם בימים אלה כבשגרה מוכיחים פעם נוספת כי חיפה היא "אי של שפיות" ומודל לסובלנות וערבות הדדית".

דידי נישליס יזם ומפיק האירוע: אקשן פלאנט 7 היה המאתגר ביותר עד כה כשמעל 40% מהצוותים לא הספיקו לסיים את כל המשימות. אם זאת כולם נהנו מאד וחגגו במסיבת הסיום הגדולה בספורטן. בסופו של דבר מה שחשוב זה הגיבוש עם החברים והמשפחה, וצבירת חוויות שמספיקות לשנה שלמה".


1-ZR4_7306 - עותק 1-ZR4_7311 - עותק

תגובות