נעים להכיר- wework חיפה

השבוע (30.8.18) הושק מתחם WeWork חיפה אשר מעמיד סטנדרט חדש בתחום מתחמי המשרדים. בהשקת המתחם החדש בעיר התחתית חיפה, הושקע מאמץ גדול ובערב המרשים נכחו מאות אנשים, ידוענים, עיתונאים, יזמים ואנשי עסקים מהארץ ומחו"ל.

ראש העיר יונה יהב בירך את הנהלת חברת WeWork על הפתיחה והוסיף וציין "כבוד גדול לנו להכניס חברה כמו WeWork לעיר שלנו. כניסתה של WeWork לחיפה מהווה הבעת אמון במדיניות העירייה, ששמה לעצמה להיות העיר המובילה בתחום חברות הסטארט-אפ בישראל. המהפכה, אותה ביצענו בשנים האחרונות בעיר התחתית, יוצרת אקוסיסטם אופטימלי, המהווה קרקע פורייה לחברות הייטק רבות לקבוע את מושבן בחיפה, ולהקמת מערך חממות טכנולוגיות ומתחמי עבודה ליזמים בתחום ההייטק, אשר הולך וגדל.

השבוע, לאחר סיום עוד יום עסקים בעיר התחתית חיפה, הושק מתחם WEWORK הנוצץ בעיר התחתית בחיפה. להשקה הגיעו מאות אנשים אשר קיבלו הצצה ראשונית למתחם המוביל בצפון, נהנו ממוזיקה טובה ומקוקטיילים מפנקים.

המתחם הינו המתחם הראשון שהוקם בצפון, אשר מכיל משרדים רבים שיוכלו לאכלס כ-600 חברים העוסקים בסטארט-אפ, יזמות ועוד. WeWork מוכרת ברחבי העולם ומשמשת כבית ל-268,000 חברים בעולם, ב-77 ערים . חיפה הינה העיר הרביעית שחברת WEWORK חונכת מבנה נוסף.

מתחם WeWork העיר התחתית חיפה יעניק תמיכה מרבית עבור חבריו ויוכל לשמש בית לחברות חיפאיות בכל קנה מידה, החל משימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרד המיועד לאדם אחד בלבד ועד לקומה שלמה שתשמש כמטה חברה, כלה ביצירת "משרדי לוויין" לעסקים שירצו להרחיב את מיקומם. כמו כן, יאפשר המתחם שימוש במשרדים פרטיים ושקטים, חדרי ישיבות או בשיטת "השולחן החם" על בסיס מקום פנוי- כל זאת תוך יצירת חוויית שימוש נעימה ונוחה, העונה על צרכים פרטניים רחבים. חברי המתחם יזכו ליהנות מגישה לאינטרנט, משירותי ניקיון, ומריהוט ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

בדומה למיקומים אחרים בישראל, "WeWork העיר התחתית חיפה" ינוהל על-ידי צוות של מנהלים מקומיים, אשר יכירו את החברים בו באופן אישי, יסייעו להם בבניית המטלות היומיומיות וייזמו אירועים שיעודדו שיתופי פעולה. כמו-כן יעביר צוות המנהלים הכשרות וקורסי העשרה בנושאי מיומנויות עסקיות ועוד.

בנג'י זינגר , מנכ"ל WeWork ישראל, אשר נכח באירוע ביקש להודות על שיתוף ההדוק עם הגורמים בחיפה: "חברת WeWork ממשיכה להרחיב את נוכחותה ברחבי העולם, ותוך כדי כך שמה דגש לא רק להביא ערך מוסף לערים אליהן היא מגיעה, אלא גם לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות, במטרה לסייע להן לשפר את חיי התושבים שלהן. שיתוף הפעולה עם עיריית חיפה ועם העומד בראשה תואם באופן מושלם את תפיסה זו, ואנו נרגשים להוות חלק מרכזי וחשוב בהליך ההתחדשות של העיר התחתית בחיפה ולספק מקום חיוני ונדרש ליזמים למטרת שיתופי פעולה ויצירה. היזמים והעסקים שיעבדו פה ייהנו מהאנרגיה שיש פה בבניין. האנרגיה הזאת מורגשת בין המשרדים, המסדרונות וחללי העבודה המשותפים- זה מה שמניב בסופו של דבר סביבת עבודה מהמובילות בישראל.

הבחירה במיקום המתחם בעיר התחתית בחיפה לא קרתה במקרה "אני כמה פעמים ביליתי פה ברחובות של העיר התחתית ומי שראה את הדו קיום שיש פה ואת האנרגיות שיש פה מבין שהן לא נמצאות בשום מקום בעולם" אמר זינגר.

את הכבוד בגזירת הסרט נתן בנג'י זינגר לראש העיר, יונה יהב. זינגר הוסיף ואמר "את הסרט הזה אנחנו לא חותכים על מה שאנחנו מביאים לעיר, אלא על מה שWeWork תיקח מפה ונוכל להביא את זה לכל העולם".

 

ראש העיר, יונה יהב בירך את הנהלת חברת WeWork על הפתיחה והוסיף וציין "כבוד גדול לנו להכניס חברה כמו WeWork לעיר שלנו. כניסתה של WeWork לחיפה מהווה הבעת אמון במדיניות העירייה, ששמה לעצמה להיות העיר המובילה בתחום חברות הסטארט-אפ בישראל. המהפכה, אותה ביצענו בשנים האחרונות בעיר התחתית, יוצרת אקוסיסטם אופטימלי, המהווה קרקע פורייה לחברות הייטק רבות לקבוע את מושבן בחיפה, ולהקמת מערך חממות טכנולוגיות ומתחמי עבודה ליזמים בתחום ההייטק, אשר הולך וגדל.

במקביל לפתיחת "WeWork העיר התחתית חיפה", עיריית חיפה ממשיכה להשקיע באזור. האזור, שהיה מוזנח במשך זמן רב, שודרג בשנים האחרונות עם השקעה יוצאת דופן והפך למרכז אקדמי ותרבותי מוביל. בחיפה קיים כיום מערך סטארט-אפים הולך וגדל וכן מגוון רחב של מיזמים וארגונים בינלאומיים הפועלים בה, תוך ניצול הטכנולוגיות הייחודיות והכישרון, אותם מביאים בוגרי המוסדות האקדמיים בעיר.

אני רואה בהקמת המתחם עוד נדבך חשוב ונקודות ציון משמעותית לקדם את חיפה לנקודות האל חזור כפי שאמרתי בעבר- אנחנו חולמים בגדול ומגשמים בענק".

תגובות