נתוני הגיוס של העיר חיפה הוצגו בפני ראש העיר

ראש העיר, ד"ר עינת קליש רותם, כינסה ישיבת עבודה (יום ג' 30.7) להצגת נתוני הגיוס לצה"ל של העיר חיפה. שיעור הגיוס של העיר חיפה בקרב גברים עומד על 73.6% - מתוכם 45.7% ללחימה ו 11.3% לקצונה. בקרב הנשים 69%, מתוכם 7.8% ללחימה, עם נתונים גבוהים בשירות משמעותי במגוון רחב במערך הקורסים ולקצונה.

ראש העיר דר' עינת קליש רותם: "אני רואה בזה חשיבות עליונה, עוקבת ומלווה מקרוב. נתונים מדהימים אלו הם גאווה לעיר ומלמדים על איכות הנוער הגדל בה וכן על הדגש ששמה מערכת החינוך העירונית על נושא חשוב זה".

ראש העיר, ד"ר עינת קליש רותם, כינסה ישיבת עבודה (יום ג' 30.7) להצגת נתוני הגיוס לצה"ל של העיר חיפה. שיעור הגיוס של העיר חיפה בקרב גברים עומד על 73.6% – מתוכם 45.7% ללחימה ו 11.3% לקצונה. בקרב הנשים 69%, מתוכם 7.8% ללחימה, עם נתונים גבוהים בשירות משמעותי במגוון רחב במערך הקורסים ולקצונה.

הנתונים הוצגו ע"י אילנית לאור, רכזת הכנה לצה"ל באגף הביטחוני חברתי במשרד הביטחון והדהימו וריגשו את הנוכחים בישיבה זו .

ראש העיר דר' עינת קליש רותם: "אני רואה בזה חשיבות עליונה, עוקבת ומלווה מקרוב. נתונים מדהימים אלו הם גאווה לעיר ומלמדים על איכות הנוער הגדל בה וכן על הדגש ששמה מערכת החינוך העירונית על נושא חשוב זה".

סא״ל לילך יעקובוב, מפקדת לשכת הגיוס אמרה, כי "נתונים אלו של המתגייסים בחיפה משקפים עלייה בערך השרות ועל כך יש להתגאות וזאת הודות לשת״פ, בין לשכת הגיוס לכלל גורמי החינוך והעירייה".

סיגל ציוני, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך: ״אנו מודים לכל השותפים ורואים בשירות משמעותי בצה״ל חלק בלתי נפרד מתפיסה חינוכית לערכים ועיצוב דמותו של התלמיד כבוגר תורם לקהילה ולמדינה.

הנתונים מדברים בעד עצמם ומוכיחים, כי הנוער של חיפה בעליה מתמדת. הנוער הוא משאב חשוב ביותר לעיר חיפה ולכן ההשקעה בנוער בכל פרמטר אפשרי, היא בעלת משמעות גבוהה ביותר לעיצוב דור העתיד של העיר".

איתן שטיאסני, מנכ"ל העירייה, אמר לנוכחים, כי "אנו יכולים להיות גאים בבני הנוער, אך עלינו להמשיך ולהשקיע בהם ולהצמיחם קדימה".

אליהו אטרי, רכז קורסי ההכנה לצה״ל, הודה למשרד החינוך ולמינהל חברה ונוער ולעומדת בראשה, עינב יניב שוורץ, אשר בחרה השנה להשקיע בילדים ולהעניק להם סדנאות להכנה לצו הראשון ובזכותה התוצאות המדהימות של נתוני הגיוס שלהם.

תגובות