פארק הספורט בקריית חיים : שלב ב' תחילת ביצוע

מה שנראה פעם כחלום…פארק ספורט בקריית חיים, קורם עור וגידים . הפארק בשטח שמדרום לבית נגלר, יתפרש על מרחבים פתוחים בשטח כולל של 95 דונם. עתה, לאחר השלמת מגרשי המיניפיצ' (מגרשים לקט-רגל וכדורעף), ומתחם מתקני הכושר בשטח כולל של כ – 30 דונם, בהשקעה של כ-15 מיליון שקל, נערכים בחברה הכלכלית ובעיריית חיפה לשלב ב'.

1-ZR3_1778

פרויקט פארק הספורט יצא לדרך לאחר שבוצע אפיון של צרכי האוכלוסייה. לפרויקט הוכנו מספר חלופות אשר נבחנו בשיתוף עם וועד קריית חיים ומינהל ההנדסה של עיריית חיפה. המתחם מוקם על קרקע השייכת למינהל מקרקעי ישראל, אשר נתן את הסכמתו להקצאתה לצורך פיתוח ציבורי, בתמורה לעלות סמלית.
שלב ב' של הפרויקט העומד לצאת לדרך יכלול 2 מגרשי אימון לכדורגל הכוללים יציעים בעלי 500 מושבים, חדרי הלבשה, חדרי שופטים, תאורה והתאמה לאירועי תרבות ובידור המוניים.
העבודות יחלו בחודש אוגוסט הקרוב לאחר סיום כל המכרזים וחתימת החוזים ויימשכו על פי המתוכנן כ – 9 חודשים.המגרשים החדשים יהוו פיתרון לקבוצות הרבות המשוועות למגרשי אימון ברמה הולמת במיוחד לאחר הקמת איצטדיון סמי עופר המתקדם והמפואר בישראל.

1-ZR3_1813

כבר עתה, שוקדים על תיכנון שלב ג' של הפרוייקט שיכלול 4 מגרשי טניס, חדרי הלבשה, חדרי שופטים ותאורה בעלות של 5 מיליון ₪.
ראש העיר חיפה יונה יהב: " במהלך השנים האחרונות הושקעו בקריית חיים מאות מיליוני שקלים בפיתוח תשתיות, תרבות ועתה אנו מבצעים מתחם ספורט ברמה הגבוהה ביותר המותאם לסטנדרטים אותם הצבנו לפיתוחה של הקריה ובמסגרת הפיכתה של חיפה לעיר המובילה בתשתיות הספורט בישראל המשפיעים על איכות הפעילות הספורט כאש חיפה מארחת את משחקי נבחרת ישראל בכדורגל, גמר גביע המדינה בכדורעף, תחרויות בינלאומיות באופני הרים ואליפות עולם במפרשיות 470 ".

תגובות