פסח ב-10 ש"ח לבני נוער בחיפה

עשרות אירועים ב-10 שח לבני נוער במהלך חופשת הפסח – רק בחיפה!

רשות הצעירים והנוער מציעה לבני הנוער – עשרות רבות של הופעות, מוסיקה, סטנדאפ וסרטי קולנוע ב- 10 ש"ח בלבד. פסח ב-10, הינו המשך של הפרויקט המצליח קיץ 10 ב10 במסגרתו נהנים בני הנוער מעשרות פעילויות ב-10 שח בתקופת חופשת הקיץ

רשות הצעירים והנוער מפעילה מידי קיץ את פרויקט קיץ 10 ב- 10, המאפשר לבני הנוער החיפאים ליהנות מעשרות פעילויות והופעות מסובסדות. הפרויקט מאפשר לבני הנוער פעילויות שונות ומגוונות בתשלום של 10 ש"ח בלבד.

השנה, החליטו ברשות להרחיב את הפרויקט גם לחופשת פסח, וזאת על מנת לספק לבני הנוער מגוון אפשרויות תעסוקה ופעילות במהלך 3 השבועות בהם הם מושבתים מלימודים.

במסגרת המיזם הייחודי, יוצעו לבני הנוער הופעות, מופעי סטנדאפ וסרטים במחיר מסובסד של 10 שח בלבד. האירועים יתקיימו בכל ערב בימי חופשת הפסח ויאפשרו לאלפי בני נוער לקחת חלק בפעילויות. בין האמנים שיופיעו במהלך הפסח: נתן גושן, לירן דנינו,, איזי מארח את נאצ’י נאצ’, שגיב פרידמן, אסף יצחקי, רועי צברי ועוד.

האירועים יתקיימו במרכז הכרמל, מועדון הביט, בית נגלר בקרית חיים ובית הגפן. כחלק מאירועי פסח ב- 10. מופעי סטנד אפ יתקיימו גם בשפה הערבית. את מגוון האירועים ניתן למצוא בדף הפייסבוק של רשות הצעירים או בדף הפייסבוק של בני הנוער החיפאים – “חיפאים 18 – “.

ראש העיר יונה יהב: "בעקבות ההצלחה הגדולה של קיץ 10 ב10, הרחבנו את הפעילות גם לחופשת הפסח על מנת לאפשר לבני הנוער החיפאים חופשה מלאת עניין, הנאה ופעילות. אין לי ספק כי בכך נקל גם על ההורים במהלך החופש מהלימודים. החלטנו להעניק פתרון אמיתי לבני הנוער בשורה של הופעות ואירועים בכל יום בחופשת הפסח".

מחזיק תיק הנוער והצעירים במועצת העיר יוסי שלום: "כל הורה לבני נוער מכיר את התופעה הזו של רביצה חסרת תועלת מול המחשבים ומסכי הטלוויזיה לאורך כל החופש. הפעם הזו, אנחנו מציעים אלטרנטיבה שתאפשר לבני הנוער לצאת מהבית , והכל רק ב10 ש”ח".

image003

תגובות