קול קורא לשיפוץ חזיתות וחידוש גגונים בשוק תלפיות

7 מיליון ש"ח משקיעה העירייה בפרויקט חשוב זה, שמהווה אבן דרך חשובה בשיקום מתחם השוק.

רה"ע עינת קליש רותם: "אגיד זאת שוב ושוב – מדובר באחד המתחמים המשמעותיים להתחדשות הלב ההיסטורי של חיפה, וככזה, הוא דורש טיפול עמוק וראייה רחבה  – משיפוץ הבניין דרך התשתיות החיצוניות ומרחבים ציבוריים סמוכים.
כעת תורם של בעלי החנויות, בעלי הבניינים והדירות, להשתמש בכספי הסיוע העירוניים, לשפץ את חזיתות המבנים ולהחליף את הגגונים המסוכנים.

עיריית חיפה פרסמה הבוקר קול קורא לשיפוץ חזיתות וחידוש גגונים בשוק תלפיות ומזמינה אתכם תושבי שכונת הדר ומתחם שוק תלפיות להגיש בקשות לקול קורא זה

רה"ע עינת קליש רותם: "אגיד זאת שוב ושוב – מדובר באחד המתחמים המשמעותיים להתחדשות הלב ההיסטורי של חיפה, וככזה, הוא דורש טיפול עמוק וראייה רחבה  – משיפוץ הבניין דרך התשתיות החיצוניות ומרחבים ציבוריים סמוכים. כעת תורם של בעלי החנויות, בעלי הבניינים והדירות, להשתמש בכספי הסיוע העירוניים, לשפץ את חזיתות המבנים ולהחליף את הגגונים המסוכנים.

הסיוע יוענק על ידי עיריית חיפה במטרה לעודד את בעלי העסקים והסוחרים במתחם השוק להחליף גגונים ישנים ורעועים בגגונים אחידים, אסתטיים ובטיחותיים לרווחת התושבים, הסוחרים והמבקרים בשוק.

להגשת בקשה להשתתפות בפרויקט: לחצו כאן

במסגרת קול הקורא יתאפשר לבעלי נכסים במתחם השוק, להחליף גגונים ישנים ורעועים בגגונים חדשים בנוסף לסיוע לשיפוץ חזית המבנה. במידה ויוכח שאין התכנות לשיפוץ כלל המבנה, תתאפשר קבלת הסיוע להחלפת גגון לאחר שיפוץ החזית המסחרית בלבד ובהתאם להוראות העירייה ובפיקוחה. החלפת הגגונים תביא לשיפור משמעותי בחזות השוק והמרחב הציבורי ותאפשר מעבר בטוח ונוח במדרכות.

מהלך זה מהווה נדבך נוסף במסגרת התכנית האסטרטגית אותה מבצעת העירייה לשיקום וחידוש מתחם שוק תלפיות.
קול קורא זה יורחב בהמשך לשכונות נוספות בעיר.

תגובות