שיתופי הפעולה בין מכבי חיפה ועיריית חיפה חוזרים

שיתופי הפעולה בין מכבי חיפה ועיריית חיפה חוזרים: בדרך למוזיאון הראשון בכדורגל בישראל

ראש העיר, עינת קליש:״ אני שמחה על קיום הפגישה שהיתה באווירה טובה וחיובית. נפעל ביחד ובשיתוף פעולה להניע את כל הפרויקטים החשובים שכולנו רוצים לראות בחיפה״

בפגישה שנערכה אתמול בין ראש העיר חיפה, ד״ר עינת קליש רותם, לבין נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, סוכם על חזרה לשיתופי פעולה רחבים בין מכבי ועיריית חיפה. במפגש ניתן האור הירוק גם להקמת פרויקט המוזיאון וחנות הדגל של קבוצת מכבי חיפה באיצטדיון סמי עופר.

זזים קדימה: בפגישה שנערכה אתמול בעיריית חיפה, סיכמו הצדדים לחזור לעבודה משותפת ולקדם כמהלך ראשון את תכנית המוזיאון וחנות הדגל של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר.

לדברי מכבי חיפה – בקרוב באצטדיון המפואר בישראל יקום לראשונה מוזיאון כדורגל של מכבי חיפה . ההיסטוריה המפוארת של המועדון, עם מאות פרטי העבר המרגשים יאוכלסו בבית אליו יוכלו אוהדי הקבוצה בפרט ואוהדי הכדורגל מכלל הארץ לצפות ולחוות את החוויה .

בפגישה נכחו גם סגן ראש העיר ומ״מ, נחשון צוק, ומנכ״ל מכבי חיפה, אסף בן דב, ובה סוכם כי בהמשך ידונו בנושא מעבר המשרדים של מועדון מכבי חיפה לאיצטדיון סמי עופר.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר: ״היתה פגישה טובה. נפעל ביחד להקמת המוזיאון הראשון בכדורגל הישראלי בעיר חיפה.״

ראש העיר, עינת קליש: ״אני שמחה על קיום הפגישה שהיתה באווירה טובה וחיובית. נפעל ביחד ובשיתוף פעולה להניע את כל הפרויקטים החשובים שכולנו רוצים לראות בחיפה״

תגובות