תואר ראשון ושני ב-5 שנים

האקדמית גורדון פותחת מסלול מואץ לתואר ראשון ושני ב-5 שנים ומשיקה תוכנית חדשה לחדשנות וטכנולוגיות בחינוך בלימודי המוסמך

פרופ' נגה מגן-נגר, ראש תוכנית חדשנות בחינוך:
"התוכנית תהפוך את הסטודנטים למובילי חדשנות אשר יסייעו לתלמידים לפתח כישורים נדרשים למאה ה-21"

בהתאם לדרישות החדשות של המל"ג בעוד כשנתיים יחויבו מורים וגננות להשלים לימודי תואר שני על מנת לעסוק במקצוע. האקדמית גורדון הרימה את הכפפה ויוצאת במסלול מואץ המשלב תואר ראשון ושני ב-5 שנים בלבד.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "עד כה נדרשו סטודנטים המבקשים להמשיך לתואר שני לסיים 4 שנות לימוד של התואר הראשון ולצבור לפחות שנתיים ניסיון במערכת החינוך טרם כניסתם ללימודי התואר השני למשך שנתיים נוספות. יוזמה חדשה זו תאפשר לסטודנטים בשנה האחרונה ללימודי התואר הראשון ולבוגרי חינוך טריים להמשיך ישירות ללימודי תואר שני באקדמית גורדון"

הסטודנטים יוכלו להתמחות באחד מ-3 מסלולים הקיימים של תואר שני, או במסלול החדש שאותו היא פותחת כבר בשנת הלימודים הקרובה – חדשנות וטכנולוגיות בחינוך. המסלול החדש יקנה ידע וכלים באסטרטגיות הוראה-למידה המשלבות פילוסופיות חינוך ממסגרות חינוך קיימות ואלטרנטיביות, שילוב כלים טכנולוגיים בהוראה ובניית סביבות למידה גמישות ומתקדמות הפורצות את גבולות הכיתה, בית הספר והגן. בנוסף יתנסו הסטודנטים בפרדיגמות מחקר ויפתחו מיומנויות אשר יאפשרו להם לחקור את העבודה התואמת את לימודי המוסמך.

פרופ' נגה מגן נגר, ראש תוכנית חדשנות בחינוך של התואר השני: "התוכנית מכוונת לפתח אצל הלומדים חשיבה ותובנות חדשות בתחומי החדשנות והטכנולוגיות בחינוך, להתנסות במודלים ובמרחבי למידה חדשניים וליזום עשייה חדשנית עם טכנולוגיה מותאמת לבית הספר ולגן. התוכנית משלבת חדשנות פדגוגית עם שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים".

תגובות