65 מיליון ₪ יוקצו לקידום סטארטאפים צעירים

בשורה להייטק החיפאי - 65 מיליון ₪ יוקצו לקידום סטארטאפים צעירים

יו"ר "הייסנטר", מ"מ וסגן ראש העיר, נחשון צוק, אמר, כי החבירה והתיאום של שני הגופים יחד יביאו לחיפה פעילות סטרטאפים והייטק בהיקף ענק של 65 מיליון ₪ בארבע השנים הבאות. זהו צעד חסר תקדים לטובת קידום ההייטק החיפאי.

עיריית חיפה חוברת לחברת איילב (ILAB) המשותפת למלאנוקס ולמט"י, שזכתה במכרז רשות החדשנות להקמת תוכניות לתמיכה והאצה של חברות הייטק צעירות.
בראשות מועצת המנהלים של חברת ILAB יעמוד סמנכ"ל מיזוגים ורכישות של חברת מלאנוקס, נמרוד גינדי, והיא תעבוד על קידום פרויקטיי הייטק ועל הגדלת מספר הסטארטאפים בעיר התחתית.
כחלק מתיאום הפעילות, ייכנס נחשון צוק, נציג עיריית חיפה, למועצת המנהלים של ilab, בזמן שנציג ilab ייכנס למועצת המנהלים של חברת ״הייסנטר״.
כפי שפורסם כבר לפני כחודש, אישרה "החברה הכלכלית חיפה" לחברת "הייסנטר" (חברת בת של החברה הכלכלית) סכום של 15 מיליון ₪ לפרויקטיי סטארטאפ בעיר התחתית.
יו"ר "הייסנטר", מ"מ וסגן ראש העיר, נחשון צוק, אמר, כי החבירה והתיאום של שני הגופים יחד יביאו לחיפה פעילות סטארטאפים והייטק בהיקף ענק של 65 מיליון ₪ בארבע השנים הבאות. זהו צעד חסר תקדים לטובת קידום ההייטק החיפאי.

תגובות