ביטוח רכב – נקודות חיוניות להשוואת מחירים

התקופה בה היינו רוכשים ביטוח רכב או מחדשים פוליסה, מבלי שהיתה לנו אפשרות אמיתית לבדוק מה מציעות לנו חברות ביטוח שונות ולהשוות בין ההצעות שלהן, נגמרה. היום, בזכות האינטרנט, אנחנו יכולים להשתמש במידע זמין ונגיש, המאפשר לנו ללמוד על כל פוליסה ולהשוות בין הצעות שונות של חברות ביטוח, בטרם נחליט באיזה הצעה לבחור.

רכישת ביטוח רכב היא לא דבר של מה בכך. יש לה משמעויות בהיבטים שונים, בטווח הקצר והארוך:

ראשית, עלויות הפוליסה. מדובר באחת ההוצאות המשמעויות שנידרש לבצע במסגרת החזקת הרכב. הסכומים יכולים להגיע לאלפי שקלים בשנה. לכן, אנחנו נרצה להשוות בין ההצעות השונות, בשביל לבחור הצעה שהמחיר שלה משתלם עבורנו.

שנית, תנאי הפוליסה. ישנה חשיבות לתנאים שחברת הביטוח מספקת לנו. בין אם זה במקרה של פגיעות בגוף או ברכוש, בין אם זה במקרים של נזקים לרכב, גניבות או חבלות. זה מגולם גבולות האחריות שהחברות מספקות ובתנאים בהם אנחנו יכולים לממש את הפוליסה.

שלישית, מהירות מימוש הפוליסה. על מנת שנוכל ליהנות מהפוליסה באופן אופטימאלי, אנחנו צריכים לוודא שניתן לממש אותה במהירות, ישנו מדד של איכות השירות שם נוכל לבדוק איזו חברת ביטוח משלמת תביעות הכי מהר בשנים האחרונות לדוגמא.

3 נקודות להשוואה בין פוליסות ביטוח

השוואה בין פוליסות ביטוח רכב, צריכה להתבצע בשלוש נקודות עיקריות המהוות את הבסיס של כל פוליסה וחיוניות לכל רוכש.

השתתפות עצמית – ככל שסכום ההשתתפות העצמית יהיה גבוה יותר, כך הפרמיה שלנו תהיה נמוכה יותר. אנחנו צריכים לבדוק מה חברת הביטוח מוכנה לתת והאם זה מתאים למה שאנחנו מחפשים.

הרעיון שעומד מאחורי זה הוא, אם אנחנו נהגים זהירים, אזי שנעדיף לשלם פרמיה נמוכה ולהיות מוכנים לסכום השתתפות עצמית גבוה מצידנו במקרה של נזק. אם אנחנו נהגים לא זהירים, מוטב לנו לשלם פרמיה גבוה, ואז חברת ביטוח תיקח על עצמה הוצאות גבוהות יותר. ההשוואה צריכה לבדוק את ההבדלים בפרמיות וכן בגובה השתתפות עצמית בין פוליסה לפוליסה ולנהל נכון את הסיכונים.

טוטאל לוס – כל חברת ביטוח יכולה להגדיר מונח זה בצורה שונה, מה שיבוא לידי ביטוי גם בשאלה מתי היא תהיה מוכנה לפצות את הלקוח ובאילו סכומים. חשוב להשוות בין ההגדרות, בשביל לדעת מה הסכומים שנוכל לקבל במסגרת הפוליסה ובאילו תנאים.

כיסויים ותנאים – כאן זו השוואה יותר רחבה, אילו כיסויים החברה מספקת באילו תנאים, מתי היא תהיה מוכנה לספק רכב חלופי ולכמה זמן, אילו כיסויים נכללים בפוליסה, מתי וכמה פעמים ניתן להשתמש בהם ועוד.

השוואות מחירי ביטוח עושים דרך Wobi

על מנת לבצע השוואת מחירים של פוליסות ביטוח רכב בצורה קלה, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של Wobi, שם תיהנו ממנגנון השוואת מחירים שיאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות ולהשוות בין הפוליסות שלהן, על מנת לבחור את הפוליסה המתאימה לכם.

ביטוח רכב

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך