מהי עלות ביטוח דירה?

כולנו יודעים עד כמה מעבר לדירה חדשה או שינוי במגורים יכול להיות מרגש. יחד עם זאת חשוב מאד לשים לב לכך שאנחנו גם דואגים לביטחון הכלכלי שלנו. הגעתם לרגע המרגש בו אתם מבקשים לבדוק עלויות של ביטוח דירה ואפשר להבין למה זה אחד הצעדים המשמעותיים ביותר עבורכם. ביטוח דירה הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור איכות חיים טובה יותר. הסיבה לכך היא כי לא תמיד אנחנו יכולים לצפות את כל מה שהולך לקרות לנו ולכן אם יש ביטוח שיכול להציל אותנו במגוון של סיטואציות שאינן צפויות, תמיד טוב לרכוש אותו. יחד עם זאת, תמיד טוב גם שיהיה אדם מקצועי שילווה אתכם מתחילת התהליך ועד לרכישת פוליסת הביטוח. הצוות של רמי לוי ביטוח כאן כדי ללוות אתכם מההתחלה ועד לרכישה באמצעות מעטפת מושלמת של ליווי, ייעוץ ותהליך ביצוע. במאמר זה תקבלו את כל המידע.

מהם הגורמים שמשפיעים על עלות ביטוח הדירה

רגע לפני שאתם כבר רצים לסגור את הביטוח המוגש לכם כי הוא נראה לכם מספיק טוב מבחינת עלות ביטוח דירה בואו ללמוד מה מרכיב את העלויות הללו. כאשר אתם בודקים גורמים המשפיעים על עלות ביטוח הדירה הנה כמה משמעותיים מהם שיכולים לתת לכם את המידע הנכון לגבי מה משפיע על עלות הביטוח:

  • סוג הנכס והמיקום שלו – עלויות ביטוח לדירה משתנות בצורה משמעותית בשל הפרמטרים הללו. מרכז עירוני מקבל סוג אחר של פרמיה בהשוואה לאזורים שאינם עירוניים. כמו כן, דירות שהינן בקומות גבוהות לעומת בתים פרטיים גם מקבלות עלויות אחרות.
  • מהו היקף הכיסוי – כאשר מדובר על עלות ביטוח דירה להיקף הכיסוי יש תפקיד משמעותי. פוליסה סטנדרטית מכסה בדרך כלל נזקים משריפות, גניבות או אסונות טבע. יחד עם זאת, בישראל ישנו כיסוי נרחב לאירועי מלחמה או טרור.
  • גודל הנכס וערכו – עלות הנכס וגם גודלו משפיעים משמעותית על פרמיית ביטוח לדירה בין אם בבניין ובין אם פרטי. נכס גדול יותר ובעל ערך כרוך גם בעלויות גבוהות.
  • חפצים בנכס – לערך החפצים האישיים בנכס יש השפעה גבוהה על העלות של הביטוח מבחינתן של לא מעט חברות ביטוח דירה המעריכות את הפוליסה. הפריטים הללו הם חשובים. תכשיטים, פריטי אומנות ופריטים בעלי עלות גבוהה אחרים זקוקים לכיסוי נרחב יותר.
  • ההשתתפות העצמית – הבחירה בהשתתפות עצמית שהינה גבוהה מוזילה משמעותית את הפרמיה אך המשמעות היא יותר כסף לתשלום מהצד שלכם בזמן הגשת תביעה ויש לתת על כך את הדגש.

ביטוח דירה

מהם השיקולים הנוספים המביאים לשינויים בעלויות הביטוח

בזמן שעלויות הביטוח יכולות לנוע החל מאלף ₪ והלאה לשנה ההשפעה היא משתנה מפוליסה לפוליסה אצל מגוון של חברות ביטוח דירה ומגורם לגורם בשל השיקולים השונים. ישנן הנחות בפרמיה בשל התקנה של מערכות אבטחה שונות, כמו כן דרישה משפטית זו או אחרת גם יכולה להשפיע על העלות. אם אתם מתגוררים באיזורים מיוחדים בהם יש סיכון לפעולות טרור או רעידות אדמה גם על כך תהיה השפעה.

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך