מחירי צמיגים השוואת מחירים בפריסה ארצית

לא מעט נהגים לא מבינים את החשיבות של צמיגים לרכב. צמיגים מהווים חלק חשוב ביותר ברכב מבחינת הבטיחות שכן, הם מהווים את נקודת המפגש של כלי הרכב עם הכביש. הצמיגים אחראיים על האחיזה של הכביש ברכב הן כאשר הוא יוצא ממקומו, הן בסיבובים והן בבלימה. הוא חייב לעמוד בתנאים משתנים של עומס, מזג אוויר, חום, מהירות, תנאי דרך ועוד אשר משפיעים בצורה ישירה ועקיפה על התקינות והבטיחות של כלי הרכב. מעבר לכך, הצמיגים משפיעים על הבטיחות של הנוסעים בכלי הרכב ועל כן, כאשר משווים מחירי צמיגים לרכב, אין לבחור בצמיגים הזולים ביותר, אלא בצמיגים מתאימים לרכב, שיהיו איכותיים ובטיחותיים ובד בבד, יהיו במחיר הכי משתלם.

מה חשוב לדעת על צמיגים לרכב?

מרבית הצמיגים לרכב יהיו עשויים מתערובת פולימרית שמכילה גומי סינתטי או טבעי, פיח שחור, מעכבי חמצון שמאיצים הדבקה, שרף, חומרי ריכוך ועוד. התרכובת המדוברת, מקיפה רשת מתכת שסרוגה פנימה וזה למעשה הבסיס המרכזי של כל צמיג. האופי של התרכובת המדוברת הוא זה שיקבע עד כמה קשוח ועמיד הצמיג מצד אחד ומצד שני עד כמה הוא גמיש. ככל שהגומי שמרכיב את הצמיג יהיה רך יותר, כך תהיה שליטה טובה יותר על הרכב והוא יאפשר נוחות נסיעה גבוהה יותר, יחד עם זאת, גם רמת השחיקה תהיה גבוהה יותר. צמיגים שעשויים מתרכובת קשיחה יותר אמנם יקשו את נוחות הנסיעה וירפו בצורה יחסית את האחיזה של הצמיג בכביש, אך הבלאי שלהם גם יהיה איטי יותר.

כל צמיג יהיה בנוי מ4 חלקים עיקריים והם: סוליה שהיא החלק התחתון של הצמיג והיא זאת שבאה במגע עם הכביש, הדופן שהוא החלק הצדדי של הצמיג, הכתף שהוא החלק שמחבר בין הדופן לבין הסוליה והעקב שהוא הטבעת הפנימית של הצמיג שבא במגע עם החישוק. הסוליה מכילה חריצים בצורות, בתבניות ובעומקים שונים, כאשר התפקיד שלה הוא לפנות נוזלים שמצויים בדרך ועלולים לפגוע ברמת האחיזה של הצמיג בכביש.

כיצד משווים מחירים כאשר מעוניינים לרכוש צמיג חדש?

כל צמיג הוא בעל כיתובים רבים, כאשר חלק מהכיתובים הללו מבטים את שם היצרן ודגם הצמיג והיתר הם תעודת זהות של הצמיג. אז קודם כל, כאשר משווים מחירי צמיגים יש צורך להשוות רק בין צמיגים שמתאימים באופן ספציפי לרכב שלכם בהתאם לסוג הצמיג הרלוונטי.

שנית, יש צורך לבחון את סוג התקן של הצמיג, כאשר בישראל ניתן למצוא צמיגים משני התקנים המובילים ביותר שהם: התקן האמריקאי והתקן האירופאי. מדובר על תקנים מחמירים שמבטיחים את האיכות של הצמיג ואת הבטיחות של הרכב והנוסעים בו. בישראל ניתן למצוא צמיגים במחירים זולים, אך חשוב לדעת כי אם הם לא צמיגים שעומדים בתקנים הללו, מטבע הדברים הם יהיו פחות איכותיים וכן, הם לא יחזיקו מעמד לפרק זמן רחוק ולכן, כאשר מבצעים השוואת מחירים, יש לבצע אותה בין צמיגים שעומדים בתקנים הללו.

הבטיחות של הצמיג מהווה דבר חשוב ביותר ועל כן, כאשר אתם משווים בין מחירי צמיגים, וודאו כי מדובר על צמיגים איכותיים.

כיום ניתן למצוא אתרים שבהם ניתן לבצע השוואת מחירי צמיגים וחשוב מאוד לבחור באתר שמאפשר לבצע השוואת מחירים של צמיגים איכותיים ומובילים.

צמיגים

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך