מנעולים לדלתות זכוכית – איך לבחור מנעולים בצורה נכונה

כשאנחנו בוחרים להתקין דלת זכוכית במבנה מגורים או מבנה אחר, בין אם זו דלת זכוכית פנימית ובוודאי אם זו דלת זכוכית חיצונית, עלינו לקחת בחשבון שהדלת בלבד איננה תספיק אם ברצוננו שהיא תמנע כניסה של אנשים זרים אל המבנה. אנחנו צריכים להשתמש באמצעים נוספים לשם כך.

דלת זכוכית

מה שיכול לעזור לנו למנוע כניסה של אנשים זרים ולאבטח את המקום ביום ובלילה, הם מנעולים לדלתות זכוכית. אנחנו צריכים למצוא דוגמאות שיכולות להתאים לנו על פי מבנה הדלת, הגודל והכבוד שלה, וכן על פי דברים נוספים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה, למשך, אנחנו צריכים לבחון את הדלת וכן את סוג המנעול שנרצה להתקין על פי האופן בו הוא עובד.

ישנם סוגים שונים של מנעולים שיכולים להתאים עבור דלתות זכוכית. בעזרת אנשי מקצוע המתמחים בכך, אנחנו יכולים לבחון מה יתאים לדלת שלנו ולהתקין את המנעול באופן כזה שישרת את המטרות שלנו. חשוב מאוד שאנחנו נבחן את המנעולים ונכיר אותם בשביל שנבצע בחירה נכונה. חשוב כמובן שאיש מקצוע שאנחנו סומכים עליו יבצע עבורנו את ההתקנה.

אילו סוגי מנעולים יכולים להתאים לדלתות זכוכית?

המנעול הקלאסי לדלתות זכוכית, הוא מנעול חובק, חד או דו כיווני. מנעול זה מגיע בשלל דגמים, דלים וצורות. הרעיון הוא שחלק אחד של המנעול מותקן בצד אחד והחלק השני מותקן בצד המקביל לו, ובעת הנעילה שני החלקים מתחברים.

מנעול נוסף שנחשב קלאסי בדלתות זכוכית, הוא מנעול רצפה ומנעול עלית. מדובר על מנעולים המותקנים בתחתית הדלת ובחלק העליון שלה. אנחנו יכולים למצוא מנעולים כאלה בלא מעט בתי עסק, בפרט במשרדים שיש להם דלתות זכוכית. כך אנחנו סוגרים את הדלת משני החלקים שלה.

ניתן למצוא דגמים נוספים של מנעולים המתאימים לדלתות זכוכית, כמו למשל, מנעול חבוי, מנעול חשמלי, מנעול עם צילינדרים ועוד. הבחירה במנעול כזה או אחר, כאמור, נקבעת על פי סוג הדלת, הגודל שלה והמיקום בו אנחנו בוחרים להציב את המנעול. כמו כן, אנחנו נבחר מנעול לדלת זכוכית על פי אופי השימוש שנבחר לעשות איתה.

איך בוחרים מנעול לדלת זכוכית בצורה חכמה?

בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לבחור מנעול שיכול לעזור לנו לאבטח את הדלת בצורה אופטימאלית. אנחנו נחפש מנעול שנוכל לנעול את הדלת כך שאף גורם לא יוכל להיכנס פנימה ללא אישור.

אנחנו צריכים לבחון את השאלה כיצד ניתן להתקין את המנעול בצורה נוחה ובטוחה, וכיצד אנחנו יכולים לתחזק את המנעול לאורך זמן, בשביל שלא נצטרך להחליף אותו לעיתים תכופות או בכלל. מנעול איכותי יכול להחזיק מעמד שנים רבות מבלי שנצטרך להחליף אותו ובוודאי מבלי שנצטרך להזמין איש מקצוע לעיתים תכופות בשביל שיתקן או יידרש לפרוץ אותו.

 

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך