פונדקאות בחו"ל או בישראל: היתרונות והחסרונות של כל תהליך

העשור האחרון הביא עמו בשורות משמעותיות לזוגות המעוניינים בתהליך פונדקאות בחו"ל וקיבלו סירוב בישראל. התנאים בחו"ל הם שונים לחלוטין מהתנאים בישראל, ויש כמה וכמה הבדלים עיקריים שחשוב לשים לב אליהם.

ישראל, חו"ל, פונדקאות ומה שביניהם

עם הביקוש העולה והגובר עבור תהליך פונדקאות לא מעט זוגות חוו סירוב בישראל או תהליך בירוקרטי ארוך ומסובך לצורך הגעה להורות מאושרת.

השנים האחרונות הביאו את עולם הפונדקאות בחו"ל לרמה אחרת, וכך מדינות כמו גיאורגיה ואוקראינה ומדינות נוספות הפכו להיות מדינות בהן אפשר לבצע את התהליך ברמה הבירוקרטית באופן חוקי וללא תנאים קשים במיוחד, גם למי שאינו תושב המדינה אליה הוא מגיע לבצע את התהליך.

אם ניקח לדוגמא את גיאורגיה, המדינה אפשרת גם לזוגות שאינם נשואים לעבור תהליך פונדקאות וללא מגבלת גיל. באוקראינה ישנו סעיף המתנה נישואים של החל משנתיים והלאה. התהליך מתקיים מרגע קבלת ההחלטה ועד ללידה, ואם אתם מבצעים את התהליך באופן מסודר ומקצועי עם חברה מקצועית תקבלו את הליווי המלא גם לאחר הלידה בתהליכים הבירוקרטיים בארץ.

ההבדלים העיקריים הם לא מעטים, אך ההבדל הראשי הוא תהליך שאינו מסורבל בחו"ל, ללא וועדות אישורים קשות ומקשות וקבלת אישור מיידי, הגשמת חלום מציאותית.

בחברת 'הזכות להורות' תוכלו לקבל פגישת ייעוץ מלאה ללא שום עלות ולקבל את הליווי המקצועי והאישי של בעלי תפקידים בכירים מתחילת התהליך ועד לרגע בו אתם כבר חוזרים בידיים מלאות לארץ, כאשר אתם הורים מאושרים כמו שתמיד חלמתם להיות.

יתרונות וחסרונות, חו"ל לעומת ישראל

מהרגע שאנחנו מדברים על ההבדל העיקרי שהוא בעצם הנוחות, ההמתנה הקצרה והעובדה שישנו אישור מיידי להתחלת התהליך, ישנם עוד כמה וכמה הבדלים משמעותיים:

  • קריטריונים למתעניינים בהורות בפונדקאות

בישראל הקריטריונים הם שהאישה צריכה להיות עד גיל 54, הגבר עד גיל 60. הזוג צריך להיות נשוי או ידוע בציבור ויש להוכיח שישנה בעיית פוריות או בעיה פיזית שלא מאפשרת כניסה להיריון. כמו כן, אין אפשרות להשתמש בתרומת זרע.

בחו"ל הקריטריונים להורים מיועדים הם או שיהיו ידועים בציבור, או נשואים, אין הגבלת גיל ואפשר להשתמש בתרומת ביצית או תרומת זרע.

  • טיפולים

בישראל הטיפולים נעשים על ידי הרופא הנבחר על ידי הזוג בקופת החולים. בחו"ל הטיפולים נעשים בקליניקה פרטית משולבת צוות ישראלי והצוות בחו"ל ועם פיקוח ומעקב מלאים של החברה המלווה.

  • המתנה

בישראל ההמתנה עבור תחילת תהליך פונדקאות היא המתנה ארוכה התלויה גם בזמינות מציאת פונדקאית מתאימה. בחו"ל ישנו היצע פונדקאיות זמין יותר ממה שבישראל, ועל כן ההמתנה היא קצרה יותר.

  • עלויות

כאשר מדובר בעלויות בישראל אלו גבוהות מחו"ל באופן משמעותי ואף אינן כוללות את כל הסעיפים לעומת למשל גיאורגיה. בישראל אתם משלמים על פתיחת תיק, וצריכים להוסיף תשלום עבור תרומת ביצית במידת הצורך. בעוד שבחו"ל, אתם משלמים על התהליך נטו כולל הכל וכל הסעיפים כלולים בתוך העלות כאשר זו גם מופחתת באופן משמעותי.

להשוואות נוספות בין הפונדקאות בחו"ל לישראל >>

יש מי שמלווה אתכם לאורך כל הדרך

הבחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אתכם בתהליך פונדקאות בחו"ל היא הדרך האיכותית להגשמת החלום המתוק. חברת 'הזכות להורות' היא חברה בעלת וותק וניסיון של מעל 11 שנים בתחום הפונדקאות ובה צוות מיומן מוסמך ומקצועי המתמחה בתחום זה שנים רבות.

החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי דימה ולאוניד קורינסקי, שני אחים שהקימו את החברה וזאת לאחר 14 שנים של ניסיון קודם בתחום אימוץ ילדים.

'הזכות להורות' מלווה משפחות וזוגות באופן אישי מרגע ההתלבטות וקבלת ההחלטה ובליווי אישי, מקצועי ואף משפטי עד לרגע בו התינוק הופך להיות חלק מהמשפחה. הצוות מסייע בכל בעיה, מעניק מענה לכל שאלה ותהייה ומאפשר לכם לקבל את המסלול הטוב ביותר לקראת החלק החדש והמרגש בחייכם כהורים טריים.

 

 

 

 

 

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך