שיקולים מרכזיים לתכנון יעיל של אינסטלציה במבנים מסחריים

בעת הקמת מבנה מסחרי ישנם שיקולים רבים שחובה לקחת אותם בחשבון. חלק גדול מהשיקולים יהיו שונים בהשוואה לשיקולים בעת הקמת מבנה מגורים פרטי. לכן אם ברצונכם להקים מבנה מסחרי, חובה עליכם להכיר את השיקולים החשובים הללו. מרבית השיקולים הללו יהיו כאלה שעושים את ההבדל בין הצלחה מסחררת לבין כישלון צורם. מה יותר חשוב מאשר תכנון יעיל של אינסטלציה במבנים מסחריים? עם תכנון נכון ואפקטיבי, תחסכו לעצמכם בעיות רבות בהמשך הדרך. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו מתעסק מהבוקר עד הערב במערכת האינסטלציה המסחרית. הינה כמה טיפים של יועץ אינסטלציה מוסמך שיסייעו לכם לתכנן את מערכת האינסטלציה כנדרש. מי שייזכר באיחור עשוי למצוא את עצמו משלם המון ונדרש לבצע ויתורים בהמשך הדרך.

 

ניקוז מי גשם

אומנם במדינת ישראל ימי הגשם מועטים, אך כל מערכת חורפית יכולה להיות משמעותית. בגלל שמערכות הגשם מגיעות בתדירות נמוכה, התשתיות לא בהכרח ערוכות לקראתן.  יועץ אינסטלציה מוסמך אמור לתכנן את כל נושא הניקוז של מי הגשם בסמוך למבנה התעשייתי. הרי מי שלא יתכנן את מערכת הניקוז כנדרש ימצא את עצמו מתמודד עם הצפות. כל מערכת חורפית רצינית תעמיד אתכם במצב בו לא תרצו להימצא ואיתו לא תרצו להתמודד.

 

שפכים סניטאריים

שפכים סניטאריים הם כל אותם שפכים שמחייבים התייחסות מיוחדת. המון מפעלים ובתי עסק מייצרים שפכים שעלולים לסכן את הסביבה, לכן חובה להתייחס אליהם בצורה שונה. בכל פעם שמתכננים אינסטלציה במבנים מסחריים חובה לקחת את הסוגייה הזו בחשבון. השפכים אמורים להתרכז במקום ייעודי, כזה שמוגדר להם מתוקף החוק במדינת ישראל. בעל עסק שלא יקפיד על העניין הזה ימצא את עצמו מסתבך עם החוק. חבל שרק בדיעבד תטפלו בכל העניינים הללו ותטפלו בכל בעיות האינסטלציה.

 

תכנון מקור האספקה

מקור האספקה הראשי הוא בעצם המקור שאמור לספק את כל הדרישות הרלוונטיות. דרכו יסתעפו כל מיני הסתעפויות שמגיעות לכל נקודה בתוך המבנה עצמו. עליכם לוודא כי מקור האספקה הראשי יעמוד בציפיות, כזה שמתאים לדרישה הקיימת שלכם. ברור לכם כי הדרישה שלכם תהיה שונה בהשוואה לדרישה של מבנים מסחריים אחרים. לכל מבנה מסחרי יהיו את הדברים שהוא רוצה ליישם, כאלה שהוא אינו יהיה מוכן לוותר עליהם.

 

בניית צנרת האספקה

תזכרו כי מבנים תעשייתיים יהיו גדולים בהרבה בהשוואה למבנים פרטיים. צנרת האספקה חייבת להיות צנרת שמתכוננת בקפידה כך שהיא תגיע לכל מקום שהוא. תוודאו היטב כי בכל אזור מסוים תהיה נקודת מים ועוד נקודות אחרות לפי רצונותיכם. מי שיתכנן את צנרת האספקה ואת נקודות האספקה בצורה מיטבית, לא ימצא את עצמו מסתבך עם זה. בכל פעם שתרצו לבצע פעולה מסוימת תהיה נקודת אספקה באותו מקום ייעודי.

מקומון העיר חיפה

ברוכים הבאים ל"מקומון העיר חיפה"! אנו מביאים לכם את כל הכתבות הכי עדכניות בכל הנוגע לעיר חיפה. חדשות העיר, אירועי תרבות, כתבות בנושא פנאי ובילוי, מבצעים שווים ועוד המון מידע סופר מעניין שלא כדאי לכם לפספס.

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות שאולי יענינו אותך